PROBÍHÁ NAČÍTÁNÍ...

KEMPY

CAMP4KIDS – sportovní kempy pro děti a mládež zaměřené na fotbal, tenis a všestranné sportovní aktivity.

Naším cílem je vzbudit v dětech radost z pohybu, soutěživost a týmovost. Kempy budou provázet bývalí profesionální sportovci, kvalifikovaní trenéři a sportovní pedagogové, kteří mají mnohaleté zkušenosti s prací s dětmi. Na správný jídelníček a dodržování pitného režimu v průběhu kempů budou dbát výživoví poradci.

Současný tréninkový proces, ale i životní styl dnešních dětí, vede k jednostrannému zatěžování pohybového aparátu a rozvoji svalových disbalancí. CAMP4KIDS proto úzce spolupracuje s Redpoint Clinic CZ, která spolu se svými fyzioterapeuty povede kompenzační cvičení prostřednictvím zábavných cvičebních programů, které se budou snažit přetížení  a svalové disbalance odstranit a zabránit tak častým zraněním a poruchám pohybového aparátu.

Program kempů bude probíhat každý den od 8:00h do 16:00h. Den začneme zábavnou rozcvičkou a bude rozdělen do 2 bloků. Součástí odpoledního bloku budou kompenzační a uvolňovací cvičení přímo na hřišti nebo za tímto účelem navštívíme Redpoint Clinic CZ v Hradci Králové.

Pro zpestření kempů proběhnou besedy se známými sportovci, kteří si snámi i zatrénují.

Součástí kempu budou také základy cizích jazyků či zdokonalování ve sportovní terminologii, to vše pod vedením našich trenérů a lektorů.

Kempy jsou určeny pro děti od 5 do 17 let.

Cena kempů od 1. 1. 2022 - 31. 5. 2022 je 2700 Kč. Cena od 1. 6. 2022 je 3200 Kč a cena 3700 Kč platí pro přihlášky týden před zahájením kempu. V ceně kempů je zahrnuta 2x svačina, oběd a pitný režim po celý den. 

Sourozenecká sleva na 2.dítě je 20% z ceny kempu. Při účasti na více kempech je sleva 20% na každý další zakoupený termín. Slevy kempů nelze kombinovat. Storno poplatek 14 dní před kempem vracíme 70% z ceny kempu. Storno poplatek v den zahájení kempu vracíme 20% z ceny kempu.

 

NAPIŠTE NÁM

 

Rychlý kontakt

+420 603 946 849
info@camp4kids.cz

Tato prezentace používá pouze technické soubory cookies, které jsou nutné k fungování prezentace.