PROBÍHÁ NAČÍTÁNÍ...

KEMPY

CAMP4KIDS – sportovní kempy pro děti a mládež zaměřené na fotbal, tenis a všestranné sportovní aktivity.

Naším cílem je vzbudit v dětech radost z pohybu, soutěživost a týmovost. Kempy budou provázet bývalí profesionální sportovci, kvalifikovaní trenéři a sportovní pedagogové, kteří mají mnohaleté zkušenosti s prací s dětmi. Na správný jídelníček a dodržování pitného režimu v průběhu kempů budou dbát výživoví poradci.

Současný tréninkový proces, ale i životní styl dnešních dětí, vede k jednostrannému zatěžování pohybového aparátu a rozvoji svalových disbalancí. CAMP4KIDS proto úzce spolupracuje s Redpoint Clinic CZ, která spolu se svými fyzioterapeuty povede kompenzační cvičení prostřednictvím zábavných cvičebních programů, které se budou snažit přetížení  a svalové disbalance odstranit a zabránit tak častým zraněním a poruchám pohybového aparátu.

Program kempů bude probíhat každý den od 8:00h do 16:00h. Den začneme zábavnou rozcvičkou a bude rozdělen do 2 bloků. Součástí odpoledního bloku budou kompenzační a uvolňovací cvičení přímo na hřišti nebo za tímto účelem navštívíme Redpoint Clinic CZ v Hradci Králové.

Pro zpestření kempů proběhnou besedy se známými sportovci, kteří si snámi i zatrénují.

Součástí kempu budou také základy cizích jazyků či zdokonalování ve sportovní terminologii, to vše pod vedením našich trenérů a lektorů.

Kempy jsou určeny pro děti od 5 do 17 let.

Cena kempů od 1. 1. 2024 - 28. 2. 2024 je 3200 Kč. Cena do 31. 5. 2024 je 3500 Kč a cena od 1: 6. 2024 je 3800 Kč. V ceně kempů je zahrnuta 2x svačina, oběd a pitný režim po celý den. 

Sourozenecká sleva na 2.dítě je 500 Kč. Při účasti na více kempech je sleva 500 Kč na každý další zakoupený termín. Slevy kempů nelze kombinovat. Storno poplatek 14 dní před kempem vracíme 70% z ceny kempu. Storno poplatek v den zahájení kempu vracíme 20% z ceny kempu.

 

NAPIŠTE NÁM

 

Rychlý kontakt

+420 603 946 849
info@camp4kids.cz

Tato prezentace používá pouze technické soubory cookies, které jsou nutné k fungování prezentace.